Her Tecrübenin
Muazzam Bir Hikayesi Vardır:

Şekeroğlu olarak çeyrek asırlık tecrübe ve sorumluluk bilinciyle oluşturmuş olduğumuz Şekeroğlu markasıyla her çeşit baharat, Kahvaltılık Zahter, Klasik ve Toz Menengiç Kahvesi, Dibek Kahvesi, Hazır Salep, Çerez Tatlısı, Nar ekşisi ve Nar ekşili Soslar, Kafkaform markası ile Bitkisel Ürünler, Sıra ve Sıla markasıyla pratik Çiğ Köfte Setleri, Paşa Keyfi markası ile Türk kahvesi ve Osmanlı kahveleri ve ayrıca Ruby markasıyla üretilen onlarca Hazır Kahve çeşitlerini kapsayan geniş bir yelpazede üretim yapmakta ve müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Firmamız , Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001,Çevre Yönetim Sistemi ISO 14001, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ISO 22000 ile İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi OHSAS 18001 belgeleri ile üretimini sürdürmektedir. Şekeroğlu, müşteri memnuniyetini esas alan ve insan sağlığını ön planda tutan, kalite ve hijyen konusunda yüksek hassasiyet gösteren, eğitimli personeli ile profesyonel işletmecilik anlayışını birleştirerek geleceğe güvenle bakabilen kendi sektöründe öncü bir kuruluştur.

Şekeroğlu müşterilerini ve bayilerini bir çözüm ortağı gibi görerek, aldatan bizden değildir anlayışıyla Şekeroğlu Ailesini oluşturmayı başarmıştır. Vizyonumuz hayal kurmak değil, geleceği yakalama isteği ve iradesiyle kendi potansiyelimizi en iyi şekilde ortaya koymaktır.

parallax background
10

10 Ülkede Distribütörlük


81

81 İlde Distribütörlük


100

Yüzlerce Alt Bayi


1000

Binlerce Satış Noktası