Private Label

Tüm Dünyaya yöremizin eşsiz tatlarını tanıtmayı , sağlıklı ve doğal ürünlerin günümüzde daha fazla tüketilmesini şiar edindiğimizden, müşterilerimizin kendi markaları ile pazarda bulunma isteklerini geri çevirmiyoruz.

Şekeroğlu Kalitesi

Ipsos’un derlediği araştırma verilerine göre; 2018 yılına kadar biraz pahalı da olsa istediğim markayı alırım diyenlerin oranı %50 seviyesindeyken bugüne gelindiğinde bu oran %39’a kadar gerilemiş durumda. Pahalı markalardan uzaklaşan tüketicilerin ucuz ürünlere kaymaya başladığı görülüyor. 2018-2020 yılında ucuz ürün tercihi %26 seviyesindeyken 2022 yılında %31.

Bu veriler göz önüne alınarak yapılacak olan marka girişimlerinde kalite ve ekonominin beraber ön plana çıkması gerekiyor. Haliyle Şekeroğlu Group Kalitesini sizlerle özel marka olarak sunabiliyoruz.

Üretimini kendi tesislerimizde yaptığımız ‘’Çerez Tatlısı'' ve Nar Ekşili Sos'' pazarda yoğun talep görmüş olup, siz müşterilerimizin markası ile de üretilebilmektedir.

Sizde Private Label ürünler ile sektörde yerinizi Şekeroğlu Kalitesi ile almak isterseniz iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz...