Doğaya Saygılı Üretim

Çevreci, Ekonomik ve Teknolojik
Yeni Üretim Sistemiyle Tanışın...

Sürdürülebilir ve temiz bir dönüşüm sistemi ile tüm atıklar tekrar üretime dönüştürülerek , karbon ayak izi uluslararası standartların altına çekilerek doğaya dost, insana ve çevreye saygılı bir üretim modeli oluşturulmuştur. Kalite ve sağlık odaklı kurulan tesis; aynı zamanda bir AR-GE üssü gibi çalışan laboratuvara da sahiptir.

Şekeroğlu Group Tesisleri; Tedarikçi ve uygulamacı muhataplarının sürekli Eğitim ve Bilgilendirmelerinin sağlanacağı yerleşkeler sayesinde, mesleki kuruluşlar ve üniversiteler ile işbirliği içerisinde çalışılarak nitelikli iş gücüne katkıda bulunmayı da hedeflemektedir.

İlkçağlardan günümüze kadar, birçok medeniyet için zorluklarla dolu gıda temini serüveni; içinde bulunduğu medeniyetlerin çoğu zaman hedef haline gelmesine sebep olmuş, bir kısmını tarih sayfasından silmiştir.

Değişen ihtiyaçlar ve gelişen teknoloji ile birlikte besin kültürünün değişmesi, ilerleyen zamanlarda gıda üretimi sektörünün çok daha verimli kullanılmasına sağlamıştır.

İnsanlık tarihi ile başlangıç dönemlerinde amatörce yapılan gıda temini ve üretim, günümüzde elde edilen yeni teknolojiler sayesinde farklı yüzlere sahip olmuş ve nihayet; sadece temel gıda değil, hazır gıda, hızlı tüketim ürünleri gibi birçok endüstriyel alana yayılmıştır.

Şekeroğlu Group' un çevreci üretim süreci ve sıfır atık politikası ile karbon ayak izimizi küçülterek ekosisteme verilen zararı en aza indirmeyi hedefliyoruz.

Çünkü gücüne inandığımız nimetlerin ve parçası olduğumuz dünyanın bir doğası var...